Proszę czekać...

TARAS

 

Chciałbyś, aby event organizowany przez Ciebie na zawsze pozostał w pamięci Twoim gościom?

Zaproś ich w takie miejsce na Ziemii, z którego świat wygląda zupełnie inaczej, a my zapewniamy, że wcale nie musisz długo szukać… gdyż obsługa Apartamentów Toruń jest gotowa spełnić Twoje marzenia i przygotować ekskluzywną imprezę na dachu w samym sercu miasta Toruń , którą na pewno zaskoczysz swoich gości.

 

Apartamenty Toruń to jedyny taki hotel w tym mieście, który posiada na dachu Taras Widokowy z jaccuzi, urządzony w eleganckim, a zarazem niesztampowym stylu wpisującym się w klimat i szyk całego kompleksu.

Organizujemy imprezy okolicznościowe:

 

  • bankiety
  • urodziny
  • Spotkania firmowe
  • Wieczory kawalerskie
Prosimy o potwierdzenie dostępności tarasu pod nr telefonu: +48 502-532-414 z uwagi na możliwość jego rezerwacji na wyłączność.Zaufało nam mnóstwo firm i osób prywatnych.
W związku z faktem, iż dbamy o wymagania naszych klientów, gwarantujemy, że smaku i elegancji każdej celebrowanej uroczystości dodadzą wyśmienite dania, z naszej restauracji „Chleb i Wino“. Zapewniamy również wykwalifikowaną obsługę kelnerską i barmańską oraz obstawę muzyczną.

 

Dla nas ważny jest każdy szczegół dlatego też, po bankiecie urządzonym kilkanaście metrów nad Ziemią proponujemy przenieść się prosto w podziemia naszych apartamentów, gdzie znajduje się jeden z najpopularniejszych w Toruniu klub „Moskwa live“ - ceniony nie tylko przez gości, ale i specjalistów branży klubowej. Przypominamy, że Taras widokowy i jacuzzi są codziennie dostępne dla wszystkich gości Apartamentów.

Prosimy o potwierdzenie dostępności tarasu pod nr telefonu: +48 502-532-414 z uwagi na możliwość jego rezerwacji na wyłączność.